تبلیغات
سایت خبری تحلیلی مصباح - سردار نقدی در مراسم امحای 100000 ماهواره:
سایت خبری تحلیلی مصباح
اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 مرداد 1395

شبکه های ماهواره حامی مفسدان اقتصادی هستند/ نباید به خاطر رای، ابزار مفسده برانگیز را در جامعه ترویج کرد

مراسم امحای 100 هزار دستگاه گیرنده ماهواره،باحضور سردار نقدی و جمعی خانواده های داوطلب اهدای ماهواره جهت امحا برگزار شد، تمام این یکصد ماهواره داوطلبانه از طرف هم وطنان اهدا شده است.
به گزارش پایگاه اینترنتی بسیج، مراسم امحای 100 هزار دستگاه گیرنده ماهواره، باحضور سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از خانواده های داوطلب اهدا کننده برگزار شد.
 
 رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جمع آوری این گیرنده ها، نتیجه بخشی از کارهای است که با برنامه اقناعی انجام شده و مردم داوطلبانه مشارکت کردند.
 
وی ادامه داد: طبق آمارها بیش از یک میلیون نفردستگاه گیرنده امواج ماهواره های خود را تحویل داده اند که نشان می دهد این طرح، حرکتی مردمی و ملی برای اصیانت از فرهنگ و امنیت جامعه است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به مضرات شبکه های ماهواره ای، اضافه کرد: ما باید با مردم صادق باشیم؛ واقعیت این است که شبکه های ماهواره ای غالباً مفسده انگیز هستند و اخلاق و فرهنگ جامعه را به انحراف می کشند.
 
سردار نقدی با اشاره به اظهار نظر اخیر برخی مقامات در خصوص بازنگری در قانون ماهواره گفت: دست آورد اصلی این شبکه ها افزایش طلاق، اعتیاد و ناامنی جامعه است، کسی که در مسند کار فرهنگی قرار می گیرد باید با مردم صادق باشد، نه این که ببیند مردم چه دوست دارند و بدون در نظر گرفتن تبعات و مضراتش  همان را اظهار کنند.
 
وی افزود: اگر کسی آمار دقیقی در خصوص تاثیرات ماهواره بر ارتقا و تحکیم خانواده ها و یا روابط سالم کودکان دارد اعلام کنند تا ما هم بدانیم اما طبق آمار، اغلب این شبکه ها نه تنها بنیان خانواده را سست می کنند بلکه درفرایند تحصیل فرزندان خانواده، اختلال ایجاد کرده و اغلب نظر سنجی ها نشان می دهد کودکانی که تحت تاثیر ماهواره هستند در محیط تحصیلی و خانواده رفتاری غیر مودبانه دارند.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به نتایج بزرگ ترین نظر سنجی کشور که توسط سازمان های وابسته به بسیج انجام شده تاکید کرد:در این نظر سنجی نزدیک به 180هزار نفر مشارکت کرده اند که غالب آنها ضرر شبکه های ماهواره ای را بیشتر از نفعشان می دانند.

وی افزود: ما مسئولان نباید کلاه سر مردم بگذاریم و به خاطر اینکه خودمان را خوب جلوه دهیم ابزار مفسده انگیز را در جامعه ترویج کنیم، تا دوباره مردم به ما رای دهند. صداقت و راست گویی با مردم مهمترین رکن یک مسئول است. در بسیج این طور بوده است که نتیجه اش حضور و مشارکت مردم در امحا و نابودی این تعداد گیرنده های ماهواره بوده است.
 
سردار نقدی با بیان اینکه برخی آزادی گردش اطلاعات را بهانه استفاده از ماهواره قرار می دهند گفت: البته ما مخالف گردش آزادانه اطلاعات نیستیم کما اینکه سال ها قبل بسیجیان پیشنهاد شفاف سازی در حقوق ها را داشتند. در همین راستا همین شبکه های ماهواره ای وقتی پای رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی مطرح می شود موضعشان را تغییر می دهند و خودشان حامی مفسدان اقتصادی می شوند، بنابراین می توان نتیجه گرفت این شبکه ها ماموریت دارند تا جامعه را به سمت فساد ببرند.
 
وی در انتهای سخنان خودگفت: امروز جوان مسلمان ایرانی آگاه و هوشیار دشمن مستکبران خطرناک است زیرا در مکتبی تربیت می شود که بواسطه آن زیر بار ظلم نمی رود؛ از همین رو دشمن به دنبال فاسد کردن جوان ایرانی است. به مردم با صداقت می گویم که شبکه های ماهواره ای زندگی شما را از بین می برد و از یک میلیون مردمی که ماهواره خود را خاموش کرده اند سپاس گذارم و امیدوارم روز به روز به تعداد آنها افزوده شود.

لازم به ذکر است طرح جمع آوری داوطلبانه  و امحای یکصد هزار ماهواره باحضور پایگاه های بسیج مشارکت کننده در این طرح از جمله پایگاه های شید رجایی، شهید هاشمی و زینب کبری(س) برگزار گردید و در این مراسم تمام این یکصد هزار دستگاه گیرنده امواج ماهواره ای به صورت داوطلبانه از طرف هموطنان به پایگاه های بسیج تحویل شده است.طبقه بندی: مذهبی،  اجتماعی، 
ارسال توسط سرباز ولایت
آخرین مطالب
نظر سنجی
سطح مطالب سایت چگونه است ؟


شهدای شهرک ساحلی
پرتو ولایت

ندای همت

ولایت عشق

رزمنده جنگ نرم

شهید مجید رستمی
شهید داداش تبار
انعکــاس

جنــگ ســایبری

بصــیرت

سیاسی و مذهبی
شهید طالبی
شهید طالبی

نسیم یار

تربت

نعم المعین

انتظار نیوز

طریقت الهدی
شهید نعمت زاده
شهید نعمت زاده
سلمان فارسی
سلمان فارسی

گلچین سرا
شهید قلی تبار
شهید قلی تبار

سایت المبین

هیئت مکتب الحسین بابلسر

شهدای اجاکسر
شهید میرزاپور
شهید میرزاپور
شهدای گمنام
ذکرالله
شهدای سادات محله
راه روشن
امام علی علیه السلام
عمارعلی

امام علی
دو شهید محبوبی
مصباح
شهید نورانی
منتظران مهدی
شهدای شهرک آزادگان
شهدای شهرک آزادگان
پیوندها

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ