تبلیغات
سایت خبری تحلیلی مصباح - امام جمعه ساری: نفاق و دورویی چهره اصلی و سیاست غرب است/ به مشکلات کشاورزان رسیدگی شود
سایت خبری تحلیلی مصباح
اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل
امام جمعه ساری با بیان اینکه از برجام چیزی عاید ما نشد گفت: ما باید راه ائمه و رهبری خود را سرلوحه قرار دهیم چون نفاق و دورویی چهره اصلی و سیاست غرب است.
به گزارش مصباح ، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های نماز جمعه ساری، اظهار کرد: کار حرمت دارد و اسلام برای کار، کارگری و کشاورزی ارزش بالایی قائل است.

وی با بیان اینکه همه نباید انتظار داشته باشند کار اداری بگیرند، افزود: با تحقق اقتصاد مقاومتی نیازی نیست ناز و کرشمه بیگانگان را بکشیم.

امام جمعه ساری با بیان اینکه کمتر از کشاورزان تجلیل می‌شود و گرفتاری کشاورزان دیده نمی‌شود، ادامه داد: تجلیل از کشاورز این نیست که به یک عده‌ای در مقابل رئیس جمهوری و مسئولان لوح تجلیل اهدا شود و در واقع باید به مشکلات آنها رسیدگی شود.

این مسئول با اعلام اینکه 80 درصد مردم شمال کشاورز هستند و همه ما به نوعی با کشاورزان سروکار داریم، تصریح کرد: کشاورزان مظهر خوداتکایی و اشتغال هستند و حقوقی از دولت دریافت نمی‌کنند اما در مقابل به دولت خدمات ارائه می‌دهند.

طبرسی با بیان اینکه کشاورزان با کمترین توقعات بیشترین امکانات را به جامعه ارائه می‌دهند، افزود: امسال تا مرز 10 میلیون تن تولید گندم رسیدیم و باید مانند گذشته تلاش کنیم تا جشن خودکفایی گندم در کشور بگیریم.

وی با اشاره به دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه(س)، تصریح کرد: باید ایام دهه کرامت را قدر بدانیم و از این فرصت استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه آرزو داریم امام‌زادگان از ما در قیامت شفاعت و هدایت کنند، بیان کرد: باید تلاش کنیم بتوانیم امامان معصوم را اسوه و الگوی خود قرار دهیم.

این مسئول با بیان اینکه اگر حضرت معصومه(س) الگوی ما باشد دیگر وضعیت حجاب ما اینگونه نیست، ادامه داد: سرمایه‌های معنوی عظیمی در جهان اسلام داریم اما از آنها استفاده نمی‌کنیم.

طبرسی با بیان اینکه امام‌زادگان و ائمه سرمایه‌های معنوی جهان اسلام هستند و باید زندگی آنها را الگوی خود قرار دهیم، عنوان کرد: باید اعمال خود را بررسی و تقوا پیشه کنیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند از برجام چیزی عاید ما نشد و رئیس جمهوری هم گفتند آمریکا بدعهدی کرد، افزود: ما باید راه ائمه و رهبری خود را سرلوحه قرار دهیم چون نفاق و دورویی چهره اصلی و سیاست غرب است.

امام جمعه ساری با بیان اینکه در سیاست ائمه صداقت، عهد و پیمان است اما در مقابل حقوق بشر و سازمان ملل همه ابزاری است و آرمانی نیست، گفت: اسلام حقوق بشر ابزاری را قبول ندارد و ما حقوق بشر اسلامی و آرمانی را قبول داریم.

این مسئول با بیان اینکه آمریکایی‌ها هر چیزی که در حقوق بشر نوشتند عمل نکردند، اظهار کرد: حقوق بشر فقط برای اسرائیل نیست بلکه برای لبنان، سوریه، عراق، لیبی و یمن نیز است.

طبرسی با بیان اینکه عدالت حقوق بشر آمریکایی بدرد خودشان می‌خورد، افزود: اسلام و شیعیان عدالت امام علی(ع) را می‌خواهند و نظام جمهوری اسلامی نما و تصویری از حکومت اسلامی و عدالت امام علی(ع) است و باید برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

وی با اعلام اینکه آمریکایی‌ها حقوق بشر را نشناختند و فقط برای خود قانون می‌نویسند، تصریح کرد: در فاجعه منا چه کسی آل‌سعود را محاکمه کرد و چرا کسی حرفی از حقوق بشر نزد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه عربستان دست در دست یهودیان قرار داد و عربستان برادر یهود است و بویی از اسلام نبرده، اضافه کرد: عربستان زخم بزرگی بر دل مسلمانان جهان گذاشته است.

این مسئول با بیان اینکه مقام معظم رهبری دغدغه معیشت مردم دارند، اضافه کرد: بیکاری دارد به نافرمانی مدنی می‌رسد و بسیاری از جوانان حق دارند گلایه کنند.

طبرسی در پایان با بیان اینکه باید به تولید داخلی اهمیت دهیم تا بیکاری از بین رود، گفت: خبرنگاران باید خبر را آنجوری که هست اطلاع‌رسانی کنند نه آنکه خودشان، دولت یا مسئولان می‌خواهند، منتشر کنند.


ارسال توسط سرباز ولایت
آخرین مطالب
نظر سنجی
سطح مطالب سایت چگونه است ؟


شهدای شهرک ساحلی
پرتو ولایت

ندای همت

ولایت عشق

رزمنده جنگ نرم

شهید مجید رستمی
شهید داداش تبار
انعکــاس

جنــگ ســایبری

بصــیرت

سیاسی و مذهبی
شهید طالبی
شهید طالبی

نسیم یار

تربت

نعم المعین

انتظار نیوز

طریقت الهدی
شهید نعمت زاده
شهید نعمت زاده
سلمان فارسی
سلمان فارسی

گلچین سرا
شهید قلی تبار
شهید قلی تبار

سایت المبین

هیئت مکتب الحسین بابلسر

شهدای اجاکسر
شهید میرزاپور
شهید میرزاپور
شهدای گمنام
ذکرالله
شهدای سادات محله
راه روشن
امام علی علیه السلام
عمارعلی

امام علی
دو شهید محبوبی
مصباح
شهید نورانی
منتظران مهدی
شهدای شهرک آزادگان
شهدای شهرک آزادگان
پیوندها

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ