تبلیغات
سایت خبری تحلیلی مصباح - دستگیری یکی از کارکنان دانشگاه مازندران به دلیل اختلاس 3 میلیارد ریالی
سایت خبری تحلیلی مصباح
اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل
دادستان بابلسر با اشاره به اختلاس 3 میلیارد ریالی در دانشگاه مازندران گفت: این اختلاس در دو مرحله توسط یکی از کارکنان مالی دانشگاه مازندران صورت گرفت.
به گزارش بلاغ، محسن نوروزی طی گفت‌وگویی با اشاره به اختلاس 3 میلیارد ریالی توسط یکی از کارکنان امور مالی دانشگاه مازندران اظهار کرد: براساس گزارش به دست آمده فردی به نام « ی ـ الف» یکی از کارکنان امور مالی دانشگاه مازندران به اتهام جعل اسناد بانکی و اختلاس در دو مرحله دستگیر شد.

وی افزود: متهم در مرحله نخست یک‌میلیارد و 831 میلیون و 910 هزار ریال و در مرحله دوم 2 میلیارد و 150 میلیون و 650 هزار و 588 ریال اختلاس کرد.

دادستان بابلسر با بیان اینکه فرد مذکور فعالیت خود را از سال 77 در دانشگاه مازندران آغاز کرده است، اضافه کرد: از سال 85 به اداره امور مالی دانشگاه منتقل شد و در برداشت و واریز وصول حواله چک فعالیت می‌کرد که در طی مدت حضور در بخش و ارتباط با بانک‌های عامل با نحوه چگونگی صدور اسناد بین بانکی آشنا شد و از موقعیت به دست آمده سوءاستفاده و اقدام به جعل اسناد بانکی و اختلاس کرد.

وی بیان اینکه در بازجویی به عمل آمده متهم به بخشی از اتهامات خود اعتراف کرد، تشریح کرد: متهم مبلغ یک‌میلیارد و 831 میلیون و 910 هزار ریال را با جعل امضای دو نفر از کارکنان بانک و همچنین مبلغ 2 میلیارد و 150 میلیون و 650 هزار و 588 ریال را با جعل اسناد بانکی و واریزی غیرقانونی چک به حساب شخصی در یکی از شعب بانکی واریز کرد.

نوروزی تصریح کرد: در تاریخ 21 شهریورماه با شکایت رئیس دانشگاه علیه متهم و اطلاع از اختلاس این کارمند، پرونده در دستور کار قضایی قرار گرفت که متهم بعد از اطلاع دانشگاه مبلغ 2 میلیارد و 150 میلیون ریال و همچنین از برداشت مبلغ اولیه نیز 52 میلیون تومان به حساب دانشگاه بازگرداند و برای باقیمانده مبلغ نیز متعهد شده که در اسرع وقت پرداخت کند.

دادستان بابلسر در پایان گفت: متهم اعتراف کرد این کار را به تنهایی انجام داد که در حال حاضر بعد از اعتراف، متهم با قرار قانونی در بازداشت موقت به سر می‌برد.


ارسال توسط سرباز ولایت
آخرین مطالب
نظر سنجی
سطح مطالب سایت چگونه است ؟


شهدای شهرک ساحلی
پرتو ولایت

ندای همت

ولایت عشق

رزمنده جنگ نرم

شهید مجید رستمی
شهید داداش تبار
انعکــاس

جنــگ ســایبری

بصــیرت

سیاسی و مذهبی
شهید طالبی
شهید طالبی

نسیم یار

تربت

نعم المعین

انتظار نیوز

طریقت الهدی
شهید نعمت زاده
شهید نعمت زاده
سلمان فارسی
سلمان فارسی

گلچین سرا
شهید قلی تبار
شهید قلی تبار

سایت المبین

هیئت مکتب الحسین بابلسر

شهدای اجاکسر
شهید میرزاپور
شهید میرزاپور
شهدای گمنام
ذکرالله
شهدای سادات محله
راه روشن
امام علی علیه السلام
عمارعلی

امام علی
دو شهید محبوبی
مصباح
شهید نورانی
منتظران مهدی
شهدای شهرک آزادگان
شهدای شهرک آزادگان
پیوندها

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ