تبلیغات
سایت خبری تحلیلی مصباح - انتقال فرهنگ شهادت‌طلبی توسط شهدای ایران اسلامی
سایت خبری تحلیلی مصباح
اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل

به گزارش مصباح : سردار سلامی در یادواره شهدای اطلاعات شمال غرب کشورجانشین گفت: دشمنان نظام متوجه شوند قدرتی به نام اسلام قدرتی شکست‌ناپذیر و واقعیتی مسلط و معتبر در نظام جهانی است و بهتر است با روش احترام و ادب با ایران سخن بگویند چرا که باید بیاموزند تا از پرداخت هزینه‌های بیشتر برایشان جلوگیری شودسردار سلامی در یادواره شهدای اطلاعات شمال غرب کشور : انتقال فرهنگ شهادت‌طلبی توسط شهدای ایران اسلامی

به گزارش مصباح؛ سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی در یادواره شهدای اطلاعات شمال غرب کشور که در حسینیه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: امنیت امروز حاصل خون شهیدان است و بدون تردید این فقط جاری شدن خون آنها نبود قدرت ما را گسترش داد بلکه این خون‌ها جریان فرهنگ و ادبیات و تفکر و باور و اعتقاد شهادت و جهاد بود که در جامعه ما و سرزمین اسلامی گسترش یافت و شهدا فرهنگ شهادت را به تمام سرزمین‌های اسلامی منتقل کردند.

 

وی ادامه داد: اگر امروز می‌بینید جغرافیای زنده سرزمین ما از مرزهای ایران عبور کرده است به دریای سرخ و شرق مدیترانه رسیده و جبهه مقاومت علیه نظام سلطه را وسعت داده ثمره خون شهیدانی است که برای تکریم از آنها جمع شده ایم.

 

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: اخیرا در یک مواجهه بین فرزندان نیروی دریایی سپاه با تفنگداران دریایی آمریکا دیدیم چه شکست تلخی بر آنان وارد شد و افتخاری برای امت اسلام و ایران به وجود آمد این نمایه‌ای از شکوه روح جهاد و شهادت‌طلبی است.

 

سردار سلامی با بیان اینکه امروز می‌بینیم چگونه سیاست دنیای استکبار با بن‌بست، ناکارآمدی و بی‌عملی مواجه شده است، یادآور شد: در طول تاریخ صهیونیست‌ها چندبار شکست خورده‌اند که تمام این‌ها درس‌های تلخ و عبرت واقعی است تا دنیای استکبار و مزدوران آنها متوجه این واقعیت شوند.

 

وی ادامه داد: تمام این‌ها کافی است تا دشمنان نظام متوجه شوند قدرتی به نام اسلام قدرتی شکست‌ناپذیر و واقعیتی مسلط و معتبر در نظام جهانی است و بهتر است با روش احترام و ادب سخن گفت و عمل کرد چرا که اینها حقایقی است که باید دشمنان ما بیاموزند تا از پرداخت هزینه‌های بیشتر برایشان جلوگیری شود.

 

سردار سلامی با اشاره به اینکه لازم است دشمن تمام توانایی ایران اسلامی را دیده و شکست‌های خود را نیز ببیند، تا از خسارات، تلفات و شکست‌های تلخ‌تر و بزرگ‌تر برای خود جلوگیری کنند، افزود: امروز سازه قدرت ایران اسلامی بسیار عمیق و ریشه‌دار است و ساختار دیگر قدرت در تمام نقاط اسلام زنده و فعال در حال نبرد هستند که این قدرت در انصارالله یمن و حزب‌الله لبنان نیز دیده می‌شود.

 

جانشین فرمانده کل سپاه  با بیان اینکه این‌ها بخشی از نمادهای اقتدار یک انقلاب بزرگ هستند، تصریح کرد: تلاش تمام کارکنان نیروهای نظامی جای تقدیر و تشکر دارد.

 

سردار سلامی با بیان اینکه در آذربایجان غربی، جنوب شرق کشور و سایر مناطق ایران اسلامی برای ایجاد امنیت تلاش شده است، گفت: رزمندگان اسلام از خانه و کاشانه خود گذشتند تا از استقلال و تمامیت ارضی ایران دفاع کنند تا کشور در امنیت کامل به سر برد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه تلاش تمام رزمندگان جای تقدیر دارد، اعلام کرد: تمام رزمندگان ترک، بلوچ، لر، عرب و فارس از هر قومیت، چه سنی و چه شیعه از تمامیت ارضی کشور دفاع می‌کنند.

 

سردار سلامی ایران را سرزمین و تجلی‌گاه وحدت دلها و آرمان‌ها که تا آخر ایستاده‌ است دانست و اظهار داشت: رزمندگان برای سلامت و پاکی اخلاق جامعه و اعتلای فرهنگ ایران اسلامی در تلاش هستند.

 
طبقه بندی: سیاسی،  نظامی، 
برچسب ها: نیروی دریایی سپاه، سیاست دنیای استکبار، سردار سلامی،
ارسال توسط سرباز ولایت
آخرین مطالب
نظر سنجی
سطح مطالب سایت چگونه است ؟


شهدای شهرک ساحلی
پرتو ولایت

ندای همت

ولایت عشق

رزمنده جنگ نرم

شهید مجید رستمی
شهید داداش تبار
انعکــاس

جنــگ ســایبری

بصــیرت

سیاسی و مذهبی
شهید طالبی
شهید طالبی

نسیم یار

تربت

نعم المعین

انتظار نیوز

طریقت الهدی
شهید نعمت زاده
شهید نعمت زاده
سلمان فارسی
سلمان فارسی

گلچین سرا
شهید قلی تبار
شهید قلی تبار

سایت المبین

هیئت مکتب الحسین بابلسر

شهدای اجاکسر
شهید میرزاپور
شهید میرزاپور
شهدای گمنام
ذکرالله
شهدای سادات محله
راه روشن
امام علی علیه السلام
عمارعلی

امام علی
دو شهید محبوبی
مصباح
شهید نورانی
منتظران مهدی
شهدای شهرک آزادگان
شهدای شهرک آزادگان
پیوندها

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ