تبلیغات
سایت خبری تحلیلی مصباح - ترامپ چه برجام را لغو کند چه نکند نباید دل به آمریکا داشت
سایت خبری تحلیلی مصباح
اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل

دبیر جبهه اعتدال خراسان جنوبی:


خبرگزاری فارس: ترامپ چه برجام را لغو کند چه نکند نباید دل به آمریکا داشت

دبیر جبهه اعتدال خراسان جنوبی گفت: چه برجام از سوی ترامپ لغو بشود چه نشود، نباید تابع سیاست‌ها و افراد و احزاب درون آمریکا باشیم و به آنها دل خوش کنیم.

رضا شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در طبس در خصوص پیروزی ترامپ به‌عنوان رئیس جمهور در انتخابات آمریکا، بیان داشت: عزت و استقلال ایران در این است که مواضع ما فقط از خواست و اراده مردم ایران اثر می‌پذیرد و با تغییرات در دولت‌های خارجی تغییر نمی‌کند و نتیجه انتخابات آمریکا، اثری در سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران ندارد.

وی تصریح کرد: موقعیت آمریکا در جامعه بین‌المللی و افکار عمومی جهان به دلیل سیاست‌های غلط تضعیف شده و شکاف بیشتر با جامعه جهانی و اروپا به این موقعیت، بیشتر ضربه خواهد زد.

دبیر جبهه اعتدال خراسان جنوبی گفت: در قضیه تبلیغات انتخاباتی آمریکا دیده شد که چگونه دو رقیب اصلی فساد در سیستم آمریکا و فسادهای شخصی همدیگر را رو می‌کردند به گونه ای که باعث شرمساری مسؤولان این کشور شد، چنین کشوری با این رسوایی‌ها چگونه می‌تواند مدعی رهبری جهان باشد.

شمسایی با توجه به فرمایشات امام خامنه‌ای افزود: آمریکا قابل اعتماد نیست و در این انتخابات و حتی نتایج آن، که می‌خواستند چهره واقعی آمریکا را بزک کنند نشان داده شد، ترامپ نماد فرهنگ آمریکایی بدون روتوش است.

وی عنوان داشت: چهره واقعی انتخابات آمریکا این بوده که به استناد گزارش‌ها و اسناد خود رسانه‌های آمریکا، اکنون یک بیمار جنسی رئیس‌جمهورآمریکا شده است.

رئیس ستاد وقت دکتر روحانی در خراسان جنوبی ادامه داد: چه کلینتون در انتخابات پیروز می‌شد و چه اکنون که ترامپ برنده انتخابات آمریکا شده، در سیاست‌های کلان آمریکا و رویکرد آنها درباره ایران تاثیری ندارد، سیاست خارجی کلان کاخ سفید با آمد و رفت رئیس‌جمهورها تغییری نمی‌کند.

شمسایی خاطرنشان کرد: آمریکا قابل اعتماد نبوده و نتایج این انتخابات نشان می‌دهد که چه برجام لغو بشود چه نشود، نباید تابع سیاست‌ها و افراد و احزاب درون آمریکا باشیم و به آنها دل خوش کنیم.

وی تأکید کرد که هوشمندی ایران در توافق هسته‌ای این بود که برجام را نه به عنوان توافق با یک کشور یا یک دولت بلکه به عنوان یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل تثبیت کرد که با تصمیم یک دولت قابل تغییر نیست.

دبیر جبهه اعتدال خراسان جنوبی افزود: با توجه به حضور رهبر معظم انقلاب و راهنمایی‌های ایشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در مقابل تهدیدات دشمن سرافراز بوده و اجرای بحث برجام باید با تاکید و راهنمایی‌های حکیمانه امام خامنه‌ای صورت پذیرد.
طبقه بندی: سیاسی، 
ارسال توسط سرباز ولایت
آخرین مطالب
نظر سنجی
سطح مطالب سایت چگونه است ؟


شهدای شهرک ساحلی
پرتو ولایت

ندای همت

ولایت عشق

رزمنده جنگ نرم

شهید مجید رستمی
شهید داداش تبار
انعکــاس

جنــگ ســایبری

بصــیرت

سیاسی و مذهبی
شهید طالبی
شهید طالبی

نسیم یار

تربت

نعم المعین

انتظار نیوز

طریقت الهدی
شهید نعمت زاده
شهید نعمت زاده
سلمان فارسی
سلمان فارسی

گلچین سرا
شهید قلی تبار
شهید قلی تبار

سایت المبین

هیئت مکتب الحسین بابلسر

شهدای اجاکسر
شهید میرزاپور
شهید میرزاپور
شهدای گمنام
ذکرالله
شهدای سادات محله
راه روشن
امام علی علیه السلام
عمارعلی

امام علی
دو شهید محبوبی
مصباح
شهید نورانی
منتظران مهدی
شهدای شهرک آزادگان
شهدای شهرک آزادگان
پیوندها

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ