تبلیغات
سایت خبری تحلیلی مصباح - امام جمعه بابلسر: کسانی که نمی‌خواهند 9 دی برجسته بماند، بیمار هستند
سایت خبری تحلیلی مصباح
اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه کسانی که نمی‌خواهند 9 دی برجسته بماند، بیمار هستند، گفت: 9 دی روز تجلی بصیرت مردم و عشق به ولایت فقیه بود، بنابراین این روز همیشه باید زنده بماند.

کسانی که نمی‌خواهند 9 دی برجسته بماند، بیمار هستند به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بابلسر با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت مسیح(ع) به هموطنان مسیحی، اظهار کرد: امیدواریم کسانی که در غرب دم از مسیح می‌زنند، مرام عیسوی پیدا کنند و به جای حمایت از ظالم، از مظلوم حمایت کنند.

وی با بیان اینکه پنجم دی ماه برای کشور ما یادآور یک خاطره تلخ است، افزود: زلزله بم که حادثه ناگواری بود، جان بسیاری از هموطنان ما را گرفت.

امام جمعه بابلسر با اشاره به اینکه این روز، روز ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی نام‌گذاری شده است، تصریح کرد: شاید در برخی از بلایای طبیعی نتوانیم کاری انجام دهیم اما رعایت نکات ایمنی می‌تواند قدری از شدت آسیب‌ها بکاهد.

قلی‌پور با اشاره به صدور فرمان تشکیل نهضت سوادآموزی از سوی امام راحل در 7 دی، خاطرنشان کرد: اقتضای روح و مرام انقلاب اسلامی، تشکیل نهضت سوادآموزی بود چراکه جست‌وجوی دانش در اسلام یک فریضه است.

وی با اشاره به حماسه بزرگ مردم در 9 دی 88، بیان کرد: این روز بزرگ به‌حق روز بصیرت و میثاق ملت با ولایت نام‌گذاری شده است.

خطیب جمعه بابلسر با تاکید بر اینکه 9 دی یوم‌الله است، یادآور شد: طبق آیات قرآن، نباید یوم‌الله را از یاد برد.

قلی‌پور با بیان اینکه کسانی که نمی‌خواهند 9 دی برجسته بماند، بیمار هستند، بیان کرد: 9 دی روز تجلی بصیرت مردم و عشق به ولایت فقیه بود، بنابراین این روز همیشه باید زنده بماند.

وی با طرح این پرسش که چه چیزی سبب شد 9 دی به‌وجود بیاید، گفت: مهم‌ترین نکته‌ای که رهبر معظم انقلاب نیز بر آن تاکید داشته‌اند، فتنه بود.

امام جمعه بابلسر ادامه داد: فتنه سال 88 یک عقبه 10 ساله داشت و مربوط به یک شب و یک روز نبود.

قلی‌پور متذکر شد: فتنه 88 با حمایت غرب، برخی کشورهای عربی، برخی زخم‌خورده از انقلاب و یک عده بی‌بصیرت رقم خورد.

وی با بیان اینکه تقلب اسم رمز آشوب بود، اظهار کرد: یک عده سکوت کردند و یک عده پیاده نظام فتنه‌گران شدند که همه آنها مقصر هستند.

خطیب جمعه بابلسر با بیان اینکه هنوز عده‌ای باور ندارند حادثه سال 88 فتنه بوده است، اضافه کرد: برخی از تکرار این کلمه ناراحت می‌شوند که این نشان از بی‌بصیرتی آنها است.


ارسال توسط سرباز ولایت
آخرین مطالب
نظر سنجی
سطح مطالب سایت چگونه است ؟


شهدای شهرک ساحلی
پرتو ولایت

ندای همت

ولایت عشق

رزمنده جنگ نرم

شهید مجید رستمی
شهید داداش تبار
انعکــاس

جنــگ ســایبری

بصــیرت

سیاسی و مذهبی
شهید طالبی
شهید طالبی

نسیم یار

تربت

نعم المعین

انتظار نیوز

طریقت الهدی
شهید نعمت زاده
شهید نعمت زاده
سلمان فارسی
سلمان فارسی

گلچین سرا
شهید قلی تبار
شهید قلی تبار

سایت المبین

هیئت مکتب الحسین بابلسر

شهدای اجاکسر
شهید میرزاپور
شهید میرزاپور
شهدای گمنام
ذکرالله
شهدای سادات محله
راه روشن
امام علی علیه السلام
عمارعلی

امام علی
دو شهید محبوبی
مصباح
شهید نورانی
منتظران مهدی
شهدای شهرک آزادگان
شهدای شهرک آزادگان
پیوندها

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ